Головна  |    Найкращі працівники  |    UBG Digest  |    Корпоративний кодекс
 «RwS bank» оформлює електронні гарантії в режимі онлайн
«RwS bank» оформлює електронні гарантії в режимі онлайн Корпоративні клієнти «RwS bank» відтепер можуть в режимі онлайн подати заявку на оформлення гарантії та оперативно отримати її без необхідності відвідувати відділення банку.


«RwS bank» надає електронні гарантії в максимально короткі терміни, на бланковій основі (за наявності встановленого ліміту) та з електронно-цифровим підписом.

 

Якщо гарантію було оформлено в електронному вигляді, у відповідь можна буде завантажити оригінал цієї гарантії, що містить електронно-цифровий підпис банку. Якщо гарантію було оформлено на паперовому носії, з’являється можливість завантажити відскановану копію цієї гарантії для її порівняння з представленим оригіналом.

 

Банківські гарантії «RwS bank» виставляються при проведенні електронних закупівель органів виконавчої влади України, найбільших державних і приватних компаній, серед яких – міністерства і відомства, ПАТ «Укрзалізниця» та його структурні підрозділи, НАЕК «Енергоатом», НЕК «Укренерго», ПАТ «Укртрансгаз», ДП «Укргідроенерго», служби автомобільних доріг, енергетичні компанії, НБУ, СБУ, морські порти, департаменти обласних адміністрацій, комунальні підприємства по всій території України тощо.


Версія для друкуВерсія для друку | 24-01-2017, 17:14:00 |

Залишити коментар
Ви не можете залишати коментарі.
Пробки на Яндекс.Картах