UBG.KIEV.UA :: Новини » Для гостей » НБУ в серпні може зберегти облікову ставку на рівні 12,5%

http://www.ubg.kiev.ua/index.php


НБУ в серпні може зберегти облікову ставку на рівні 12,5%
НБУ в серпні може зберегти облікову ставку на рівні 12,5% Національний банк України в серпні може зберегти облікову ставку на рівні 12,5%, так вважає Голова правління «РВС Банку» Владислав Кравець.

"НБУ може знизити облікову ставку до кінця року до 10-10,5%, наблизивши її до прогнозного рівня інфляції в 2017 році на рівні 9,1%. Зниженню облікової ставки буде, у тому числі, сприятиме надходження валюти в країну за рахунок експорту сільськогосподарської продукції, що дозволить скоротити сезонні курсові коливання восени. Зняття обмежень для іноземних інвесторів на повернення дивідендів в рамках лібералізації валютного ринку створює сприятливі умови для надходження валюти в країну від іноземних інвесторів.

 

Разом з тим, в серпні НБУ, швидше за все, прийме рішення зберегти облікову ставку на рівні 12,5% для більш точної оцінки темпів інфляції та макроекономічних показників за підсумками семи місяців.

 

Незважаючи на те, що облікова ставка в серпні може зберегтись на нинішньому рівні, депозитні ставки продовжать поступове зниження – з 14-15% річних у гривні, прагнучи до рівня поточної облікової ставки", - розказав Владислав Кравець.

 

НБУ в останній раз знизив облікову ставку з 13% до 12,5% річних в травні 2017 року.Версія для друкуВерсія для друку | 02-08-2017, 17:17:00 |

Залишити коментар
Ви не можете залишати коментарі.